S kávovary Whirlpool ACE vám bude káva chutnat

Spotřebiče

Po ránu si dát dobrou kávu, to je určitě rituál, který jen málokdo odmítne. S opravdu dobrou kávou si však takový rituál jistě rádi dopřejete i v jiných částech dne a právě takovou kávu umí připravit kávovary Whirlpool z řady ACE. Navíc jsou to kávovary vestavné a tak směle zapadnou do vaší moderní kuchyně. Koukněte se na jejich popis v našem článku.

Kávovary či espressovače jsou v současnosti nedílnou součástí mnoha kuchyní. A má to své prosté důvody. Uspěchaná doba vyžaduje co nejlepší zacházení s časem a tak úsporná ranní příprava kávy je určitě na místě. Současně se však jen málodko chce přirpavit o chu’t, proto právě kvalitní espressa a kávovary jsou stěžejními produkty mnoha známých značek zabývajících se bílým spotřebním zbožím.

Ani Whirlpool není výjimkou a ve své nabídce má kvalitní kávovary za skvělé ceny. Jejich zvláštností je hlavně to, že jsou tyto kávovary vestavné a tudíž máte-li kuchyň třeba menších rozměrů, tyto kávovary vám nezaberou žádné místo. Jednodušše je schováte do kuchyňského nábytku a den co den si budete moci připravit svůj oblíbený nápoj.

Vestavné kávovary Whirlpool ACE nabízejí dvě varianty kávovarů. Liší se cenou a tím, co umějí. Sami si tak můžete určit, který z nich vám bude vyhovovat více.

První, levnější variantou je model Whirlpool ACE 010 IX, což je kávovar z kategorie poloautomatických, s mechanickým ovládáním. S tímto kávovarem připravíte jak kávu, tak cappuccino. Zásobník na vodu má objem dostačujících 1,5 litrů a mimo spolehlivé techniky, která je u Whirlpoolu samozřejmostí zaujme tento stroj také svým vzhledem, kdy se nerezová konstrukce snoubí s designem Essence.

Dražší variantou pro náročnější zákazníky je model Whirlpool ACE 100 IX. Tento vestavný kávovar patří do kategorie plně automatických s elektronickým ovládáním. Oproti předchozímu modelu dokáže dávkovat i dva šálky najednou. Připraví vám kávu, cappuciino i horkou vodu a v jeho dovednostech je také samočištění a samovypínání. Zásobník vody je objemný celých 1,8 litru. Design je opět nerezový v provedení Progressive. Všechny ingredience (káva, voda) jdou libovolně dávkovat a tak si kávu připravíte vždy dle svého gusta.

Ráno s kávou si přece nemusíte odepírat kvůli důvodům jako finance či malý prostor u vás v kuchyni. Vestavné kávovary za skvělou cenu, to je naše nabídka, kterou nelze odmítnout!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang