S žehličkou Philips GC 4710/02 Azur si vyžehlíte téměř vše

Spotřebiče

Každá správná hospodyňka ví, že prádlu je potřeba věnovat mimořádnou péči. Nejenomže se v něm chceme cítit příjemně a pohodlně, ale zároveň chceme, aby nás reprezentovalo navenek. Žehlička Philips GC 4710/02 Azur je ideálním pomocníkem při řešení problému hodně zmačkaného prádla. Vyzkoušejte tuto designově dokonalou žehličku od profesionální značky Philips a už nikdy ji nebudete chtít vyměnit.

Výrobky značky Philips v sobě kloubí vše na co je kladen důraz. Ať už je to moderní design, nepostradatelné funkce nebo bezpečnostní prvky, vždy se jedná o prvotřídní kvalitu, která má za sebou mnoholeté prověřování.

Výjimkou není ani Žehlička Philips GC 4710/02 Azur. Tato žehlička s parním rázem 160 g/min a konstantní párou 40 g/min vyžehlí prádlo bez zbytečné námahy a síly, která je často u obyčejných žehliček potřeba. Díky zúžené špičce Steam Tip vyžehlíte i težko dostupná a žehlitelná místa, například na košili mezi knoflíky nebo u límečků.

Už nikdy se vám také nestane, že budete mít na oblečení fleky od odkapávající vody, systém Drip Stop nepropustí žádnou nežádoucí kapku. Systém Double Active Calc vám umožní používat vody přímo z kohoutku a zabrání usazování vodního kamene v žehličce, které velice často způsobuje její zanešení a nenávratné poškození.

Žehlička Philips GC 4710/02 Azur se dá shrnou jediným slovem – NADČASOVOST! Ladné křivky skvěle padnou do vaší domácnosti a budete je chtít nechat na obdiv všem, kteří do vašeho domova zavítají.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang