Šachy 15%, člověče nezlob se 40%, ruleta 60% – hry s alkoholem

Domácnost a nábytek

Protože je lékařsky ověřené, že menší dávky alkoholu (nejen piva) jsou lidskému tělu prospěšné, dovolíme si vám dnes nabídnout hry, které vám vlastně zlepší zdraví tím, jak vám v těle rozproudí krev a rozšíří cévy. Klasické šachy, člověče nezlob se či ruletu určitě znáte. Alkoholové verze těchto her vás však jistě budou bavit také a zažijete s nimi novou dimenzi zábavy. Ovšem pijte s mírou!

Šachy. Z vlastní zkušenosti víme, že se najdou lidé, které tahle hra nebaví pro svou zdlouhavost a náročnost na přemýšlesní. Alkoholické šachy jsou alternativou pro všechny takové morousy. Místo jednotlivých postaviček od pěšáků až po krále budete mít na hrací ploše sérii panáků s jednotlivými postavami herního pole nakreslenými na jejich skleněném těle a uvidíte, že jen co začnete hrát, charakter hry z chránění zuby nehty jednotlivých hracích kamenů se změní na neuvážené nabízení se pro vyhození kamene soupeřem : )

Človeče nezlob se ve své klasické a původní verzi také vybízí ke chránení jednotlivých hracích kamenů před soupeřem. Alko člověče hru uvádí do zcela jiných rozměrů. Soupeřům ani tak nebude vadit, že je tu a tam vyhodíte, staší dolít vybranou surovinu do panáku a pokračovat opět, když padne “6″ : )

Las Vegas je oblíbené primárně díky svým četným casinům a ani alkohol v tamních barech a klubech nezůstává pozadu. Takové správné casino si odteď můžete udělat i u vás doma a ani tomu alkoholu nezůstanete nic dlužni. Alkoruleta je prostě stvořená pro vás. Pro hráče, kteří se umějí bavit!

Alkohol je špatný pán, ale v rozumné míře s ním je zábava a zábava je i s našimi výrobky ze sekce zábavy s alkoholem v našem interntovém obchodě. Stačí si jen vybrat!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang