SATÉNOVÉ IONTY Fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic

Spotřebiče

Cuchají se Vám neustále vlasy? Neposlouchají Vás a nedrží tvar? Máte problémy s elektrizujícím účesem? Tomu všemu je teď konec. Nový fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic Vás všech těchto problémů zbaví. Budete ještě krásnější a mnohem klidnější. Nebudete muset stále svůj účes upravovat a s klidem ho můžete vystavovat na odiv okolí. Navíc zjistíte, že ukázat své nejkrásnější já, je s nejlepšími přáteli, dívky skutečně jednoduché! Tyto výsledky potvrdily spotřebitelky – 94% žen uvedlo, že mají při používaní výrobku systému Satin Hair od Brauna viditelně hladší vlasy.

Jen málo co ovlivňuje vaši každodenní pohodu více než vlasy. Mohou být korunou vaší krásy a stejně tak i nejbolavějším místem. Fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic má snadno nastavitelné 3 teplotní stupně a maximální teplota je na úrovni, která je k vlasům šetrná.

Vynikající technologie Satin Ion uvolňuje proud negativně nabitých iontů. Proud iontů satin neutralizuje pozitivnšě nabité ionty ve vašich vlasech. Vlasy se tak nezacuchávají a plně odhalují svůj přirozený sametový lesk. Je to účinek vynikající technologie a docílíte ho pouhým stisknutím tlačítka. Vynikající technologické zkušenosti firmy Braun a její jedinečná volba materiálu zajišťují, že se až o 50% více iontů dostane do vašich vlasů a to je již rozdíl, který vidíte i cítíte.

Fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic má aerodynamický tvar, který snadno zapadne pohodlně do vaší ruky. Fénování vlasů je pohodlnější a lehčí. Proud vzduchu je nastavitelný na dvě úrovně. Samozřejmě je fén vybaven i ochlazovacím stupněm.

Pozor! Toto není obyčejný vysoušeč. Je to nástroj, který dovede vaši krásu k dokonalosti a vaši duši přivede do azurového klidu. Je to Fén Braun 2200 DF5 Satin Pro Ionic.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang