Sekačky na trávu top

Dílna, stavba a zahrada

Pro to, aby váš trávník byl krásný, hustý a krásně zelený, je nutné udělat spoustu věcí. Prvním důležitým krokem je bezpochyby výběr správné zahradní techniky, která vám tuto starost usnadní. Sekačky na trávu jsou takřka nejdůležitějšími přístroji, které každý trávník potřebuje. V našem sortimentu najdete jak elektrické sekačky na trávu, tak sekačky motorové (benzínové). Tyto produkty dodáváme od spousty kvalitních dodavatelů, jako je Akita, BOSCH, VeGa, V-Garden a další.

Proč jsou sekačky na trávu užitečné?

Závidíte sousedovi jeho krásně pěstěný a upravený trávník? Chtěli byste mít také tak nádhernou zahradu? Sekačky na trávu jsou pro vás jasná volba. Nejen, že jejich obsluha je velice jednoduchá, ale ani nejsou náročné na údržbu. Pokud dáváte přednost elektricky poháněným výrobkům, máme tu pro vás elektrické sekačky na trávu. V případě, že nechcete sekačku s kabelem, vše vyřeší benzínové sekačky. V naší nabídce najdete také kombinace s mulčovací sadou. Práce za pomoci mulčovací zahradní sekačky na trávu se od obyčejných sekaček liší tím, že posečenou trávu není nutné sbírat a uklízet.

Jaké sekačky na trávu nabízíme a jak fungují?

Pokud si chcete opatřit sekačku, je nutné vzít v úvahu velikost plochy, kterou máte v úmyslu posekávat. Pro větší plochy doporučujeme použít benzínové sekačky na trávu, které mají motory uzpůsobené právě k práci na větších plochách. Za touto sekačkou nemusíte tahat kabel, který někdy opravdu překáží. Benzínové sekačky na trávu nabízejí buď boční výhoz, nebo výhoz do sběrného koše.

Pro malé a střední plochy se více hodí elektrické sekačky na trávu, které vynikají především svou malou hmotností a větší obratností. Další jejich výhodou je nenáročnost na údržbu.

Ani v případě, že dáváte přednost klasice, nebudete zklamáni. V našem sortimentu najdete také ruční sekačky na trávu, které jsou ovládány a poháněny manuálně.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang