Sekat a štípat již jedině s Fiskarsem!

Dílna, stavba a zahrada

Potřebujete si na blížící se zimu nasekat dřevo do zásoby? Pořiďtě si to nejlepší na trhu, pořiďte si sekeru od Fiskars a štípání dřeva již pro Vás bude hračka!

Ano, přesně tak, to nejlepší ze seker, co momentálně náš trh nabízí je skutečně značka Fiskars. My Vám proto dnes chceme představit Sekeru Fiskars X25 štípací 122480, se kterou poznáte, že štípání dřeva nemusí být zas taková námaha, jak pro Vás doposud bývala. První novinka se skrývá v samotném topůrku, jelikož je plastové a ne dřevěné, jak tomu doposud bylo, proto již nehrozí, že by čepel z topůrka spadla, protože je pevně obklopena plastem. Další „vychytávkou“

Sekery Fiskars X25 štípací 122480 je samotná čepel, protože okraje rozšířeného klínu jsou zaoblené, čímž je usnadněno vytahování sevřené sekery ze špalku. Že je to stále málo? Tak přidáme další výhodu – pro vyváženou, přesnou a účinnější práci je těžiště sekery umístěno velmi blízko čepele, čimž je Vaše práce ještě o něco více usnadněna. Snad už není co více dodávat, už jen stačí Sekeru Fiskars X25 štípací 122480 objednat a doslova si užívat štípání zásob dřeva na zimu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang