Sendvičovače top

Spotřebiče

Přáli byste si rychle si připravit svačinu či malou večeři? Nechcete přípravě věnovat moc času, ale zároveň si chcete pochutnat? A co takhle křupavý toast s rozteklým sýrem a teplou šunkou uvnitř? Tato myšlenka jistě nenechá ani jeden mlsný jazýček v klidu.Sendvičovače známých značek (ETA, Philips, Hyundai apod.) jsou šikovnými pomocníky do kuchyně a pochoutka je s ním hotová během několika minut. Tak jen směle do toho!

Jak sendvičovače fungují a jak se vzájemně liší?

Dnešní moderní sendvičovače jsou většinou konstruovány pro 2 sendviče. Tyto sendviče mohou být při tepelném zpracování rozpůleny na 4 trojúhelníčky nebo ponechány tak, jak jsou. Existují i speciální sendvičovače, které vám vytvoří na sendviči například obtisk myšáka Mickeyho. To jistě ocení zejména menší děti. Nechtějí jíst zdravé toasty se zeleninou? Mickey je zaručeně přesvědčí.

Do sendvičů můžete dát všechny vámi vybrané oblíbené suroviny. Sendvičovače krásně propojí všechny chutě tak, že se vůně bude linout po celém bytě. Není problém do sendvičovače vyklepnout vajíčka a udělat volská oka či nalít těsto na lívance. Sendvičovače mají široké využití.

V této kategorii můžete také nalézt skleněné sendvičovače a toustovače na opékání klasických sendvičů, ale i baget apod. Disponují velkou rovnou plochou s nepřilnavým povrchem a mají pohyblivou horní plochu pro nastavení výšky opékacího otvoru.

Jaké funkce sendvičovače mají?

Mezi nejdůležitější funkce patří kontrolní světýlka, podle kterých poznáte, zda má sendvičovač správnou teplotu a také zda je již pochoutka hotová. Sendvičovače jsou velmi skladné, je možno je svisle uložit a šetřit tak místem na kuchyňské lince. Některé sendvičovače mají vyměnitelné vnitřní desky a mohou fungovat jako waflovače. Přejeme vám dobrou chuť!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang