Šetřete s místem v kuchyni.

Domácnost a nábytek

Máte malou domácnost a snažíte se využít každý prostor, který je volný? Popřemýšlejte o varné desce, která ušetří vámi požadovaný prostor a ještě se za ní dá uložit spousta věcí, které budete potřebovat při každodenním vaření.

Ano, prodávají se i varné desky, které nemusí mít čtyři varné plochy, ale mohou být jen dvě. Jednou z takových samostatných indukčních varných desek je i Professor IV 303, která má rozměr šedesát centimetrů na třicetšest centimetrů.

Tato indukční varná deska má dotykové ovládání, šetří nejen čas, ale i energii, má nastavitelný časovač do 180 minut a nastavitelnou teplotu vaření od šedesáti stupňů až do dvěstěčtyřiceti stupňů.

Indukční varná deska Professor IV 303 má citlivou regulaci s okamžitou reakcí a při jakémkoli nastavování vás bude doprovázet zvuková signalizace. Od ostatních varných desek se liší hlavně mírou účinnosti vynaložené energie.

Jestli chcete ušetřit aspoň trošku místa ve vaší kuchyni, je právě tato indukční varná deska Professor IV 303 tou správnou volbou pro vás, neváhejte a buďte paní svého volného prostoru v kuchyni!

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang