Šetrný pomocník do kuchyně

Spotřebiče

Plně vestavná integrovaná Myčka nádobí Whirlpool ADG 9850 je ideálním pomocníkem do každé domácnosti. Vysoká kvalita zpracování, povedený a líbivý design. To jsou jenom jedny z mnoha výhod, které tato myčka přináší.

Výbava Myčky nádobí Whirlpool ADG 9850 obsahuje téměř vše, na co si člověk může vzpomenout. Myčka má kapacitu na 12 sad nádobí. 7 různých programů a 5 teplot mytí zaručuje dokonalé umytí jakéhokoliv nádobí. Navíc nízká spotřeba myčky se pozitivně projeví na Vaši peněžence. Můžete si nastavit začátek mytí, na konec mytí Vás naopak upozorní zvukový signál. Jako většina myček Whirlpool, i Myčka nádobí Whirlpool ADG 9850 má 6. smysl. 6. smysl zajistí, že myčka vždy vybere ten nejvhodnější program a v průběhu mytí ho bude operativně měnit. Funkce STEAM využívá páry jako zbraň proti nejodolnější špíně a nečistotám. Pára je silná a šetrná zároveň. Spolu s funkcí Powerclean zvládnou umytí i připečených hrnců.

Myčka nádobí Whirlpool ADG 9850 nabízí za velmi příznivou cenu nepřeberné množství funkcí. Zároveň značka Whirlpool zajišťuje, že se můžete spolehnout na kvalitu podpořenou mnohaletými zkušenostmi v oboru.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang