Sfoukněte problémy s vlasy za minutku

Spotřebiče

Krásné vlasy jsou chloubou každé ženy, reprezentativní vzhled je nutný nejen na párty, ale i do práce nebo do školy. Každá už určitě zažila ráno, kdy se vzbudí s „vrabčákem“ na hlavě. Pokud si potřebujete umýt rychle vlasy a máte jen málo času si je upravovat, kvalitní a výkonný fén je pro Vás nezbytností.

Není snadné najít fén, který vyhoví i té nejnáročnější uživatelce. Fén Philips HP 4991/00 ovšem mezi tyto výjimečné fény patří! S příkonem 2100 W Vám vysuší vlasy během chvilinky, takže už ráno nebudete muset vstávat dřív, abyste si upravila vlasy. Aby se Vám fén co nejlépe a nejpohodlněji držel v ruce, je jeho rukojeť ergonomická.

Pokud máte v bytě jen velmi málo zásuvek, určitě oceníte kabel dlouhý tři metry, díky kterému už nebudete muset používat prodlužováky, abyste si fén zapojila. K dispozici jsou tři různé rychlosti foukání a tři teploty vzduchu včetně chladného vzduchu určeného pro dlouhotrvající fixaci, svůj účes tak vytvarujete přesně podle svých představ. Topný prvek je keramický, vlasy tak už nebudou zbytečně namáhány.

Keramické provedení mají i špičky difuzéru, můžete tak svým vlasům dopřát objem bez poškozování. Dalším nástavcem je koncentrátor vzduchu, který pomůže usměrnit vzduch do silnějšího proudu a tím Vám zajistí ještě rychlejší vysoušení vybraných partií. Každá majitelka zvlněných a krepatících se vlasů určitě ocení ionizátor, který zamezí nechtěnému kudrnacení vlasů , a díky kterému budou Vaše vlasy hebké, lesklé a poddajné.

Fén Philips HP 4991/00 splní všechna Vaše očekávání. Ať už potřebujete okamžitě získat objem vlasů, vytvořit složitý účes na ples nebo jen rychle upravit vlasy na pochůzky po městě, s tímto fénem nebude nic nemožné.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang