Šicí stroje top

Spotřebiče

Pokud patříte mezi majitelky šikovných ručiček a ráda si na sebe ušijete nějaký originální kousek sama, neváhejte a prohlédněte si naše moderní šicí stroje. Sortiment nabízených šicích strojů je velice široký, bezpochyby zde najdete ten správný stroj právě pro vás. Záleží vám na kvalitě? Značky AEG a Singer ve vás zajisté vzbuzují důvěru, není tedy co řešit!

Jaké šicí stroje si mohu koupit a co usnadňují?

Šicí stroje nabízíme od obyčejných až po ty nejmodernější. Pokud si koupíte šicí stroj, žádná díra na ponožce či roztržené kalhoty vás už nezaskočí. Vždy budete připravena cokoli rychle a účinně zašít. Chce to jen trošku šikovnosti, nic víc! Už nikdy nebudete muset utrácet za švadlenky a čekat, až vám poškozený kousek oblečení spraví. Budete si umět poradit sama.

Máte malé děti? Pak jsou šicí stroje pro vás naprosto skvělým řešením! Proč utrácet za nové oblečení kdykoli váš potomek přijde domů s poškozeným oděvem? Vše rychle zpravíte a dítko může znovu dovádět. A pokud jste kreativní a nebojíte se těžší práce, můžete si ušít jakýkoli moderní kousek přímo podle vašich představ!

Jaké funkce šicí stroje mohou mít?

I ty nejzákladnější šicí stroje mají velmi užitečné funkce, z nichž nejhlavnější je vestavěné osvětlení, zpětný chod pro zapošití, možnost šití dvojjehlou či čtyřkrokové šití knoflíkových dírek.

Modernější a finančně náročnější šicí stroje samozřejmě nabízí více funkcí. Například automatický navlékač nití do jehel – stačí jediný dotek a jehla se navlékne, integrovaná abeceda – ideální pro šití monogramů a jmen, funkce paměti, systém kontroly napětí niti či možnost přímého výběru několika druhů stehů.

K šicím strojům může být dodáno základní příslušenství, jež obsahuje jehly, cívky, čepičky cívek a podobně. Zaujaly vás funkce, kterými šicí stroje mohou disponovat? Neváhejte a vyberte si.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang