Šikovný, malý a všude se dostane – vysavač Electrolux Forca ZB 404 WD Aku

Spotřebiče

Znáte to, občas se v domácnosti stane menší nehoda, kvůli které se ale klasický vysavač vytahovat nevyplatí. Lopatička se smetáčkem je jistě po ruce, nicméně efektivita jejich úklidu je oproti produktu, který vám dnes chceme nabídnout, docela žalostná. Představujeme vám aku vysavač Electrolux Forca ZB 404 WD.

Electrolux Forca ZB 404 WD je malý vysavač skromných rozměrů, ovšem to je jeho velká výhoda. Je akorát do ruky a tedy kdekoliv připraven k nenadálému použití. Vejde se všude, dokáže i viset na zdi a tak ho budete mít vždy po ruce. A ať už vás doma postihne jakákoliv nehoda, rozsypaný cukr, rozlitá omáčka nebo vám dítě vysype kamínky z batohu po výletě, s tímto pomocníkem si vždy poradíte.

Parametry tomuto vysavači jistě nedělají ostudu. Je vhodný jak pro suché, tak i pro mokré vysávání, což jistě ocení hospodyňky. Doba silného provozu bez nabití je celých osm minut.Indikátor vás na slabou baterii zavčasu upozorní. Vysavač je také vybaven šikovnými kolečky, které vám nepoškrábou stůl, neodřou podlahu, neunaví vaše zápěstí a ani nezmačkají ubrus! Spolu s vysavačem, který je v pěkném modrém provedení, dostanete také štěrbinovou hubici a kartáček.

Koberce, tvrdé plochy jako podlahy či dlaždice, i ty nejužší kouty, s vysavačem Electrolux Forca ZB 404 WD nebude pro vás nic problémem.

Pro porovnání s dalšími produkty můžete také navštívit sekci ručních vysavačů, ve které máme skladem další spousty zajímavých produktů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang