Skromný velikostí, široký obrazem – DVD přehrávač Philips BDP9100

TV, foto, audio-video

Byť se uvádí, že se do kina v současné době chodí zase o něco více, ne každý si ten “luxus” může dovolit. Navíc venku je zima jak praští… Lepší variantou je mít doba kvalitní DVD přehrávač a filmy ve vysoké kvalitě si doma přehrávat bez nutnosti podřizovat se určitým časům v kině. Představujeme vám DVD přehrávač Philips BDP9100, který má mimořádně široký obraz a zvládne také filmy v kvalitě Blu-Ray.

Dokonalý společník ke kvalitnímu televizoru, to je kvalitní přehrávač multimediálních souborů. Takovým je i DVD přehrávač Philips BDP9100. Oproti běžným Blu-ray přehrávačům je tento jediný, který umožňuje posun titulků při poměru stran 21:9, čímž zajišťuje titulky bez černých pruhů. Posun titulků je vylepšující funkce, díky které mohou uživatelé ručně nastavit polohu titulků na obrazovce. Uživatelé pak mohou pomocí dálkového ovladače posunovat titulky nahoru a dolů. U širokoúhlého zobrazení, např. u projektorů a obrazovek cinema 21:9, občas dochází k oříznutí titulků. Aby byly zřetelně viditelné, musí uživatel změnit poměr stran zobrazení, což je v rozporu s účelem širokoúhlé obrazovky. Díky funkci Posun titulků může uživatel zachovat správný poměr stran zobrazení a zároveň mít titulky ideálně umístěné na obrazovce. Tím však jeho přednosti zdaleka nekončí.

O technologii Blu-Ray se zpočátku mluvilo jako o slepé uličce, ovšem s klesajícími cenami přehrávačů i disků samotných přichází této technologii na chuť čím dál více lidí. Disky s technologií Blu-ray mají dostatečnou kapacitu pro uložení dat ve vysokém rozlišení, které je dáno standardem High Definition. Filmové scény ožívají blízkými detaily, pohyb je plynulý a obraz křišťálově čistý. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk vysoké kvality – zvukový zážitek se takřka nedá rozlišit od reality. Velká úložná kapacita disků Blu-ray umožňuje přidat další interaktivní funkce. Hladký přechod na jiná místa během přehrávání a další vzrušující vlastnosti (například vyskakovací nabídky) obohacují domácí zábavu o zcela nový rozměr.

Svému obývacímu pokoji můžete dopřát zážitky jako v opravdovém kině díky videu o rychlosti 24 snímků za sekundu. Přehrávače Blu-ray Disc Philips jsou vybaveny tak, aby vám poskytly video o rychlosti 24 snímků za sekundu přímo z disků Blu-ray, takže vám přinesou senzační a ohromující zážitek z obrazu ve vysokém rozlišení jako v kině.

Dokonalý zvuk, obraz, přehrávání mnoha multimediálních formátů a všech druhů DVD diskuů a navíc Blu-Ray. To je jen stručný výčet toho, co tento přehrávač dokáže a sami se s jehou bohatou specifikací můžete seznámit na našich stránkách. navštivte také ostatní modely z řady kvalitních DVD přehrávaču Philips BDP.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang