Skutečný trumf pro výlety do přírody

Sport a outdoor

Ať již se chystáte na velkou expedici, či pouze na krátký víkendový výlet do přírody, jedno je jisté, volba správného spacáku je základním požadavkem pro příjemný zážitek. Společnost Coleman nabízí mnoho kvalitních spacáků pro široké spektrum využití. Dle potřeb svých zákazníků neustále zdokonalují nabídku novými modely. Pro sezónu 2011 přichází s modelem Coleman Klickitat X300, který je malý, lehký a přitom teplý.

Především pro ženy (ale nejen pro ně) navrhla společnost Coleman spacák Coleman Klickitat X300 ve stylové červenorůžové barevné kombinaci. S hmotností pouze 0,86 kg je ideálním pro letní výlety a dovolené. Pomocí kompresního obalu s 4 popruhy ho lze sbalit na pouhých 40,5 x 15 cm. S teplotním komfortem při +11°C Vám dopřeje pohodlný spánek i během letních chladnějších nocí.

Samozřejmostí je vybavení spacáku Coleman Klickitat X300 vnitřní kapsou pro bezpečné uchování cenností uvnitř spacáku. Ženy jistě ocení i fleecovou vložku v oblasti chodidel pro zajištění tepelné pohody nohou. Jednoduše řečeno, spacák Coleman Klickitat X300 je skutečným trumfem pro letní výlety do přírody!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang