Skvělý pomocník na vaší zahradu

Dílna, stavba a zahrada

Máte na své zahradě hodně stromů a potýkáte se občas s problémem, jak naložit s ořezanými a spadlými větvemi? Chcete získat levné a kvalitní palivo, případně vhodný prostředek na mulčování?

Pořiďte si drtič větví! Spokojeni budete s drtičem větví společnost Hecht, která je známá pro své kvalitní výrobky. Jedním z jejích produktů je drtič větví HECHT 625 SILENT.

Tento drtič používá k drcení ozubený drtící válec, který zaručuje tichý chod. Hladina hluku je 93 decibelů, budete tak moci drtit větve i o víkendových ránech bez rušení sousedů. Tento válcový drtič větví se spouští automaticky po tom, co do něj vložíte materiál k drcení.

Drtič větví HECHT 625 SILENT disponuje příkonem 2500 W, je tak skvěle výkonný a poradí si i s tuhými větvemi, a to až do průměru 4 cm. Tento elektrický drtič větví má motorovou brzdu, která dokáže zabránit úrazům, a ochranu proti přetížení.

Drtič má velká kola pro snadnou pojízdnost, pojistku připojení kabelu a velká ovládací tlačítka pro snadnou manipulaci. Drť se zachycuje do speciálního vaku, můžete jí tak ihned použít.

Drtič větví HECHT 625 SILENT je skvělým pomocníkem každého, kdo se stará o zahradu. Je výkonný, tichý a kvalitně provedený a šetří vaše peníze.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang