Šlehače top

Spotřebiče

Šikovné hospodyňky, babičky, maminky, dcery a všichni milovníci pečení – zpozorněte! S našimi skvělými šlehači budou vaše dorty a bábovky lahodné jako nikdy. Šlehače nabízíme v různých barvách, velikostech, designech a značkách. Šlehače jsou moderní a kvalitní, vždyť značku jim propůjčili známé firmy, jako například ETA, Moulinex, Philips, Braun a další. Tak neváhejte a pořiďte si do svých domácností jednoho z těchto krasavců.

Co mi šlehače mohou ulehčit?

Tyto moderní přístroje nepostrádají žádnou důležitou funkci, kterou by měly mixéry mít. Rádi pečete bábovky, dorty a jiné pochoutky? Pak jistě víte, jak je důležité mít krásně jemné a vláčné těsto. S našimi šlehači vás bude pečení bavit ještě víc. Šlehače dokážou dokonale našlehat vajíčkový bílek během několika sekund. Šlehače se snadno obsluhují a udržují. Důležitou součástí každého šlehače jsou zajisté metly, které mohou mít různé využití. Se šlehači nejen uděláte skvělé těsto na dort, ale také připravíte například výbornou bamborovou kaši, či našleháte ovocné kašičky pro vaše nejmenší.

Jaké funkce mi šlehače mohou nabídnout?

Šlehače slouží zejména ke šlehání, hnětení a míchání různých těst a směsí. Proto jsou jejich důležitou součástí hnětací a šlehací metly, které se dají vyměňovat a snadno se omývají. Součástí většiny modernějších šlehačů jsou i nádobky k mixování, otočné mísy a výkyvné stojany.

Některé šlehače mají dokonce ve svém příslušenství tyčový nástavec, díky kterému je můžete využívat také jako ponorné mixéry. Není to úžasné? Pro snadnou regulaci disponují šlehače hned několika rychlostními stupni, které jsou velmi snadno ovladatelné lehce dostupným tlačítkem.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang