Sněhové řetězy top

Auto-moto

Cesta autem v zimních obdobích bývá mnohdy velice nebezpečná a je tedy třeba veškeré nástrahy odstranit či zmírnit. Sněhové řetězy patří bezpochyby mezi důležité vybavení každého automobilu, zvláště pokud jezdíte často do hor či do zasněžených oblastí. Sháníte nové a kvalitní sněhové řetězy? S Nakupkou.cz to nebude žádný problém! Nabízíme sněhové řetězy značek Brilantis, Compass, KWB a Thule.

K čemu jsou sněhové řetězy užitečné?

Je krásný zimní večer a vy, zabaleni v deseti vrstvách oblečení, se snažíte vyjet malý kopeček, který vás dělí od domova. Kola vám na zmrzlé vozovce podkluzují a ani pomoc kolemjdoucích, kteří se snaží vás roztlačit, nepomáhá. Tuto situaci každý řidič jistě zná, ať už ze své, či z cizí zkušenosti. V takové chvíli je nejlepším řešením nasadit řetězy a je to. Pořád žádné sněhové řetězy nemáte? Nevadí, v našem internetovém obchodě si je můžete levně a rychle pořídit!

Jaké sněhové řetězy nabízíme?

Námi nabízené řetězy mohou disponovat patentovaným samonapínacím systémem dvou kladek, které zajišťují automatické dopínání řetězu ihned po jeho montáži a rozjetí automobilu. Sněhové řetězy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli. Profil článků zajišťuje vysokou životnost.

Dále nabízíme sněhové řetězy určené pro vozy se sníženým prostorem mezi pneumatikou a blatníkem. Asymetrický diamantový vzor řetězu slouží pro vyšší záběr na sněhu a ledu. Nylonový chránič brání poškrábání litých ráfků. Přidané drtiče ledu zesilují vzor řetězu a zajišťují lepší záběr, spolehlivost a trvanlivost.

Naše sněhové řetězy zaručují maximální jízdní komfort, který jistě oceníte. Bojíte se, že nasazení řetězů nebudete umět? Nemusíte mít žádné obavy!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang