Solária a infralampy top

Spotřebiče

Toužíte mít bronzově opálenou pokožku jako byste se právě vrátili z dovolené u moře? Nemáte momentálně finanční prostředky na takovou dovolenou? Nebo vám pouze v zimních obdobích chybí opalování? Nebaví vás utrácet vysoké částky v soláriích? Nabízíme jedinečnou možnost zakoupit si solária a infralampy, které jsou ještě navíc zdraví prospěšné! O kvalitu těchto výrobků vůbec nemusíte mít strach, nabízíme solária a infralampy od výrobců ETA, Hyundai a Philips.

Jaká solária a infralampy nabízíme a jak fungují?

Také vám opálená těla připadají přitažlivější a sexy? Přejete si takové tělo mít, ale nechcete utrácet v soláriu? Pořiďte si solárium nebo infralampu a ukradněte si tak kousek sluníčka domů jen pro sebe. Mnoho lidí si myslí, že solária a infralampy jsou zdraví škodlivé. U infralamp je ale opak pravdou! Infralampy napomáhají při léčbě revmatismu, ischiasu, dny, chřipky, zapáleného hrdla či zánětu středního ucha. Pokud jste po nějakém lékařském zánětu, máte poranění nebo jizvu, infralampy vám mohou pomoci! Není to úžasné? Uleví se vám a hojení se zrychlí.

Jaké funkce mohou solária a infralampy mít?

Nabízíme obličejová solária a infralampy. Solária, která jsou vybavena tzv. reflexním systémem, efektivněji využívají ultrafialové záření a zajišťují stejnoměrné opálení. Solária fungují na zářivky. Díky budíku s funkcí automatického vypnutí to s opalováním nikdy nepřeženete. Pro pohodlné opalování mají solária variabilní polohování. Užitečná je paměť pro více uživatelů, kam si každý může uložit informace o opalovacích cyklech. Ochranná víčka očí, jež zajišťují větší bezpečnost při používání, jsou součástí balení. Solária a infralampy jistě splní všechna vaše očekávání a v mnohých případech je i převýší. Pokud si pořídíte toto sluníčko domů, každý si bude myslet, že jste se právě vrátili z dovolené. A to vše díky vaší krásně opálené pleti.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang