Bond, James Bond – špiónem hned se špionážním perem TW HC03

Mobily, PC a kancelář

Špionážní tématika je velmi oblíbená ve filmovém průmyslu už od svých počátků. Nejznámějšími špionážními filmy jsou bezpochyby životní osudy agenta 007 Jamese Bonda. První oficiální “bondovka” pod názvem Dr. No byla uvedena již v roce 1962 v hlavní roli s asi nejslavnějším přestavitelem Jamese Bonda – Seanem Connerym, která autorům přinesla zisk v té době nepředstavitelných 59 600 000$. Určitě si také vzpomenete, že v každém díle této úžasné filmové série má agent 007 nějaký technický výstřelek. Myslíme, že špionážním perem TW HC03 by ani on nepohrdl.

Elegantní pero Gadgets disponuje mnohými funkcemi. Každý tajný agent ocení nejenom elegantní vzhled, ale i to, že toto pero lze použít jako USB flashdisk. Čili pokud budete mít za úkol infiltrovat nějaká data, budete připraveni. V případě, že budete najmuti na sledovaní nějaké osoby, s tím vám pomůže další funkce – 1,3MPix kamera.

Navíc se 4GB kapacitou disku budete moci pořídit skutečně dlouhý záznam. Samozřejmostí je i klasická funkce pera. Toto vše je zabaleno do příjemné stříbrné barvy. Shrneme-li tedy výše zmíněné údaje; pokud si zakoupíte toto pero, stanete se vlastníky flashdisku, mini kamery, přenosného HDD a pera a to vše v jednom.

Pokud hledáte originální dárek, tímto špionážním perem TW HC03, USB + kamera + pero určitě potěšíte i každého známého bez tajné identity. Pokud však hledáte něco jiného, neváhejte navštívit naše patro hitovek.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang