Sporáky top

Spotřebiče

Za nejdůležitější článek každé kuchyně můžeme s jistotou považovat sporák. Bez kvalitního sporáku se neobejde žádná domácnost ani hospodyňka. V našem sortimentu najdete velmi kvalitní a moderní sporáky nejrůznějších druhů a cenových kategorií. Zajisté si vybere každý. Kvalita těchto produktů je také zaručena, a to díky spolehlivým výrobcům, jako je např. Mora, AEG, Whirlpool, BOSCH. Nevíte, jaký druh sporáku pro vás je ten pravý? Pokusíme se vám přiblížit, v čem tkví výhody jednotlivých typů.

Jaké sporáky nabízíme a jak fungují?

Našim zákazníkům nabízíme kvalitní sporáky různých druhů. Jako první se vám představí elektrické sporáky s několika druhy varných desek. Můžete si vybrat desku s klasickými litinovými plotnami, sklokeramickou nebo indukční. Dále se budete muset rozhodnout, jakou troubou by měl sporák disponovat. Nabízíme sporáky s buď elektrickou, nebo horkovzdušnou troubou. Pokud se vám obě možnosti zdají skvělé, řešením pro vás budou kombinované trouby.

Pokud máte ve svém bytě či domě zavedený plyn, můžete vybírat také ze sortimentu plynových sporáků. Plynové sporáky jsou rychlejší a snadněji regulovatelné. Plynové trouby mají ale omezenou maximální teplotu a na rozdíl od elektrických trub pečou pouze zespodu, což může být při přípravě některých pokrmů značnou nevýhodou.

Pokud vám vyhovuje vaření na plynu, ale nechcete péct v plynové troubě a dáváte přednost elektrice, jsou tu pro vás kombinované sporáky. Ty spojují výhody elektrických a plynových sporáků dohromady a stávají se tak nejžádanějšími a nejoblíbenějšími na trhu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang