Sport nebo zábava? Propojte obojí dohromady

Sport a outdoor

 Je to zábava, je to sport, způsob, jak si zlepšit rovnováhu, zapojit do pohybu celé tělo a lze to provozovat skoro kdekoliv. Pokud ještě nevíte, o čem mluvíme, rozhodně pokračujte ve čtení.

Slackline – zábavný, jednoduchý a skutečně návykový sport! Jedná se o velmi silný, avšak pružný popruh, který připevníte na dvorku či v parku mezi dva stromy nebo vlastně kdekoliv mezi 2 pevné body. Slackline využívají jak rodiny, tak i pokročilí horolezci. Navíc má bohaté využití i pro in-line bruslaře a skateboardisty jako „přenosné zábradlí“.

Osvědčeným Slackline modelem je sada Gibbon Classic. Obsahuje popruh šíře 50 mm a pevnou ráčnu, pomocí které si lajnu napnete do požadované tuhosti. Délka popruhu je maximálně 25 metrů a maximální nosnost je 4 000 kg. Obtížnost si určíte sami dle zvolené vzdálenosti a výšky, do které popruh upevníte. Když budete bez potíží zvládat chůzi po lajně, neváhejte přidávat různé triky, se kterými je tento sport také neodmyslitelně spojen.

Tento zábavný způsob aktivní relaxace uchvátil před několika lety svět a neustále si získává nové a nové přiznivce. Pokud i Vy před létem hledáte nový způsob aktivní relaxace v přírodě či způsob jak zábavně posílit své tělo, neváhejte a vyzkoušejte lajnu Gibbon Classic.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang