Stany top

Sport a outdoor

Pokud máte rádi cestování a ještě raději nocování ve stanu pod širým nebem, pak je tato kategorie určená právě pro vás. Nabízíme kvalitní a moderní stany značek Coleman a Campingaz, se kterými budete zajisté spokojeni. Hledáte stan vhodný do těch nejhorších podmínek či jen obyčejný stan, do kterého se vejde celá rodina? U nás si vybere zajisté každý. Naše stany vás svými nekonečnými možnostmi nadchnou.

Jaké stany nabízíme a pro koho jsou určeny?

Pro každou příležitost či pro každý typ dovolené tu máme jiné stany. Stany se neustále zkvalitňují a jejich vlastnosti se zlepšují. Nabízíme stany určené pro rodinné výlety, do kempu či stany vybavené pro polární výpravy.

Do extrémních podmínek jsou vhodné stany, které splňují velmi náročná kritéria. Outdoorové stany, které v naší nabídce naleznete, vás zajisté nezklamou. V těchto stanech, které mají speciální konstrukci a materiál, pohodlně přečkáte jakékoli nepříznivé podmínky v kterékoli roční době.

Pro rodinné stany jsou typické velké rozměry, předsíň a oddělené ložnice. Stany jsou určeny především pro kempování více osob a vejde se do nich i početnější rodina se psem. Samozřejmostí je velký prostor pro zavazadla a spousta dalších užitečných vybavení.

Máte rádi turistiku? Turistické stany jsou určené pro použití v nenáročných podmínkách. Při běžné turistice či stanování v kempu je tedy jistě užijete. Stany jsou standardně odolné a jednoduše se staví. Pruty turistických stanů jsou většinou laminátové, a proto nejsou odolné proti silnějším povětrnostním vlivům.

Už jste se rozhodli, jaký typ stanu si pořídíte? Pokud ne, můžete se podívat na jednotlivé kategorie, kde jsou jednotlivé stany více popsány. Dále pak stačí rozhodnout, které stany jsou pro vás nejvíce vhodné jak svými vlastnostmi, tak velikostí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang