Komunikujte s přáteli pomocí Síly s USB Star Wars webovou kamerou

Mobily, PC a kancelář

Prvnímu počinu z originální trilogie Star Wars bude již 33 let (Epizoda IV: A New Hope). Přesto má tato kultovní filmová klasika spoustu fanoušků ještě dnes. Není se čemu divit. Nejen pro ně najdeme v naší nabídce tento kousek do sbírky, který je navíc velmi praktický.

Tato web kamera je vyhotovena ve tvaru lodi samotného lorda Darth Vadera (původně Anakina Skywalkera), jednoho z hlavních „záporáků“, který přešel po výcviku Obi Wan Kenobim ze strany dobra na stranu zla pod křídla císaře Palpatina. Nakonec se však vrátí na stranu dobra, když zachrání svého syna Luka před Palpatinem.

Nyní se již však vraťme k samotné funkci USB Star Wars webové kamery – plní jak funkci přenosu obrazu, tak i přenosu zvuku díky zabudovanému mikrofonu, čili vám postačí k videohovoru a ušetříte místo a peníze, které byste potřebovali pro nákup obojího zařízení.

Rozlišení kamery je 640 x 480, což je klasické rozlišení webových kamer. Musíme vás však varovat. Tato kamera není vhodná pro slabší jedince, neboť při hovoru budete muset hledět do laserových zbraní této lodí, které po zapojení zlověstně svítí a jsou připraveny k vypálení, a to už chce pořádný kousek odvahy!!!!

Čili pokud jste Star Wars nadšencem nebo víte o někom, kdo je, neváhejte a kupte tento sběratelský kousek z Hvězdných válek. Pokud hledáte nějaký originální dárek a netrefili jsme se do vašeho vkusu, neváhejte navštívit patro Originální dárky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang