START NA PLNÝ VÝKON Mikrovlnná trouba Whirlpool JT 369 SL

Spotřebiče

Mikrovlnné trouby jsou výdobytkem posledních desetiletí, a práve proto je jejich vývoj dynamický jak v oblasti designu, tak i v oblasti nabízených funkcí. Určitě máte také doma mikrovlnku. Je bílá a hranatá….Nic moc…taková neoriginální…Netoužíte po čem nadčasovém? Po něčem, co bude chloubou vaší kuchyně? Myslíte na to už dlouho a nevíte co by? Whirlpool má pro vás řešení.  Jejich poslední model mikrovlnná trouba Whirlpool JT 369 SL je právě ta, kterou vaše kuchyně potřebuje. Věřte, že celá rodina ji přivítá a ohřev jídla bude znovu úžasným kulinářským zážitkem.

Mikrovlnná trouba Whirlpool JT 369 SL umí vše, na co si vzpomenete a kuchyně se stane oázou klidu a pohody. Trendem posledních let je zdravá kuchyně. Proto Whirpool vyvinul mikrovlnné trouby s funkcí vaření v páře, které připravý jídlo nejen chutné, ale především zdravé. Jedná se o nejšetrnější způsob přípravy jídel vhodný pro maso, ryby i zeleninu. Mezi největší výhody patří fakt, že potraviny si uchovají o 50% procent více vitamínu.

Mikrovlnka Whirpool má na svém kontě několik patentovaných funkcí, které se sešli v nejlepší kombinaci právě ve Whirlpool JT 369 SL. Patentovaná funkce Crisp zabezpečí upečení pokrmů dokřupava svrchu i zespoda úplně stejně jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší čas. Polovinu kuřete upečete za 25 minut, jablkový koláč za 9 minut a pizzu za 12 minut. Nejdokonalejší patentovanou funkcí je systém 3D, který zajišťuje dokonale rovnoměrnou distribuci mikrovln uvnitř trouby. Mikrovlny jsou vysílány ze tří bodů, takže pronikají do jídla efektivněji. Jet Start – start na plný výkon. Jedno stlačení znamená 30 sekund činnosti trouby na plný výkon. Pohár vody se uvaří za 2 minuty.  Jet Defrost. Funkce pro superrychlé rozmrazování potravin, až sedmkrát výkonnější než jiné mikrovlnné trouby.

Potřebujete ještě něco navíc?? Říkáte si, že něco takového není možné?? Je. Mikrovlnná trouba Whirlpool JT 369 SL je šikovná. Pohlídá sama vaše jídlo a provoní vaši kuchyni. Upeče, ohřeje, uvaří, rozmrazí, zapeče.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang