Stolní mixéry top

Spotřebiče

Další ze skupiny šikovných kuchyňských pomocníků, konkrétně mixérů, jsou stolní mixéry. Také jejich asistenci ve své kuchyni jistě oceníte pro velmi mnoho užitečných funkcí a zajímavých vlastností. Rádi experimentujete v kuchyni a vymýšlíte nové chutné a skvěle vypadající pokrmy? Naše stolní mixéry vás jistě nezklamou. Vybrat si můžete z mnoha známých značek, kupříkladu Electrolux, Fagor či Philips.

Co mí stolní mixéry mohou usnadnit?

Stolní mixér by měla mít doma každá správná hospodyňka. Co takhle osvěžit se v horkých letních dnech studeným ovocným koktejlem? Máte v oblibě ledovou tříšť? Rádi si k večeru naplníte žaludek mléčným nápojem? Všechny tyto lahodné pochoutky si nyní můžete vyrobit doma! Láká vás tato představa? Stolní mixéry jsou ta správná volba pro vás. Doma stačí vložit do mixéru veškeré suroviny, na které máte chuť a všechno ostatní již za vás mixér udělá.

S mixéry jsou většinou spojovány obavy, že směs může stříkat, vytéct a podobně. To ale můžete hodit za hlavu, naše moderní stolní mixéry jsou skvěle utěsněny, takže ani kapka vašeho nápoje nepřijde nazmar.

Jaké funkce stolní mixéry mají?

Každý stolní mixér má několik rychlostních stupňů, díky kterým můžete regulovat mixování a mít tak pod kontrolou jemnost pokrmu. Stolní mixéry většinou disponují nádobami z nerozbitného materiálu, což jistě také oceníte, pokud vám třeba nechtěně nádoba spadne. Máte rádi ledové nápoje? Není problém, stolní mixéry mají tak silné nože, že si poradí i s ledem. Pro bezpečnou obsluhu jsou stolní mixéry vybaveny blokádou proti spuštění bez nádoby a bezpečnostním uzávěrem. Stačí si vybrat a pak jen nechat pracovat fantazii k výrobě svého vlastního originálního nápoje.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang