Stolní vařiče top

Sport a outdoor

Je cestování vaší velkou zálibou, ale nechcete na dovolených utrácet velké částky za stravu? Nevadí vám na dovolené věnovat čas vaření? Pak právě vám jsou určeny stolní vařiče různých značek. Z nejznámějších značek zmíníme např. Tefal, ETA, Fagor. Kvalitní stolní vařiče jsou vhodné nejen na cesty, ale také všude tam, kde by jinak nebyla možnost vařit.

Jaké stolní vařiče si mohu vybrat?

Tyto vařiče nabízíme v jednoplotnové nebo dvouplotnové podobě. Poskytujeme také velmi moderní indukční vařiče, o nichž se podrobněji zmíníme níže. Stolní vařiče šetří energii až o několik desítek procent. S vaším novým stolním vařičem na dovolené nikdy nebudete přemýšlet, kolik můžete utratit za jídlo. Během pár minut můžete udělat rychlý oběd či večeři. Jedete na dovolenou do kempu, kde není kuchyňka? Řešením pro vás jsou stolní vařiče. Vezměte vašeho nového pomocníka s sebou na cesty a provoňte svými pochoutkami celou chatku.

Stolní vařiče jsou jednoduše přenosné a disponují ochranným víkem proti znečištění. Pokud si myslíte, že dvouplotnový vařič je pro vás zbytečný, obstarejte si jednoplotnový. Jednoplotnové stolní vařiče jsou snadněji skladovatelné a samozřejmě lehčí.

Jaké funkce stolní vařiče nabízejí?

Za zmínku zajisté stojí indukční vařiče, které šetří váš čas i energii. Díky indukční technologii se voda ohřeje během několika sekund. Keramická varná deska je studená na dotyk, což zaručuje naprostou bezpečnost a snadnou údržbu. Při odstavení nádobí se vařič sám vypne. Indukční stolní vařiče mají většinou dotykové ovládání a LCD displej. Můžete volit mezi různými stupni ohřevu a načasovat minuty s následným vypnutím. Některé stolní vařiče disponují přednastavenými režimy pro přípravu různých jídel. S indukčními vařiči bude vaše vaření mimo domov ještě pohodlnější a zajímavější!

Pokud dáváte přednost klasickým elektrickým vařičům, ani zde nebudete zklamaní. Stolní vařiče jsou příkonově nenáročné a vysoce tepelně účinné. K síti se připojí přívodem s vidlicí. Vařiče jsou chráněny proti přehřátí, disponují plynuje regulovatelným termostatem a kontrolovat jejich chod je snadné díky světelným kontrolkám.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang