Stop plísním ve Vašem bytě

Spotřebiče

Máte doma stěny pokryté plísní a utrácíte stovky korun za protiplísňové nátěry, které ale pomůžou vždy jen na chvíli? Když vejdete do místnosti, praští Vás přes nos zatuchlý zápach, který ani osvěžovače vzduchu nepřebijí? Vlhne Vám ve skříni oblečení a tvoří se skvrny na nábytku i přesto, že neustále uklízíte? Pak patříte k těm, jejichž příbytek trpí nadměrnou vlhkostí vzduchu.

Řešení je překvapivě jednoduché. Domo DO 340 DH je kvalitním a výkonným (340 W) odvlhčovačem / vysoušečem vzduchu, který výborně poslouží v každé domácnosti. Pokud je teplota v místnosti 35°C a vlhkost vzduchu 90%, je maximálním výkonem tohoto odvlhčovače 830 g/h, což odpovídá asi 20 litrům odvlhčení za den, i proto tento výrobek disponuje zásobníkem na vodu o dostatečném objemu 5 litrů.

Pokud se i přesto zásobník naplní rychleji, než jste očekávali, přístroj se automaticky vypne a bude Vám tuto skutečnost signalizovat. Signálu se dočkáte i pokud zásobník nebude správně nasazen, nebudete se tedy muset bát nevhodné manipulace s přístrojem. Pro snadnou manipulaci je k dispozici i výsuvná rukojeť.

K přístroji také můžete připojit hadici, která Vám umožní odvádět vodu i do jiných odtokových míst. Odvlhčovač / vysoušeč vzduchu Domo DO 340 DH působí při teplotách od 5 do 35 °C a v místnostech o rozloze až 270 m³, spolehlivě tedy vysuší jakoukoliv místnost ve Vašem bytě a to za téměř jakýchkoliv teplotních podmínek.

Vzduchový filtr je omyvatelný a snadno přístupný, budete ho tedy moci používat opakovaně. Tento odvlhčovač je vyveden v bílé a stříbrné barvě a svým designem tak zapadne do jakéhokoliv interiéru.

Jedinou alternativou odvlhčovači/vysoušeči vzduchu je důkladné a pořádné větrání, i v jen trochu chladnějších dnech je ovšem téměř nemožné vyvětrat tak důkladně, aby vlhkost vzduchu dostatečně poklesla a přitom se místnost neponořila do chladu a vytápění tak nepřišlo vniveč. Pokud tedy srovnáte náklady s uniklými energiemi způsobenými při potřebném větrání, vyjde vám přístroj Domo DO 340 DH jako nejvýhodnější dlouhodobá možnost odstranění problémů s nadměrnou vlhkostí vzduchu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang