Strouhání bez úrazu

Spotřebiče

Ještě stále používáte obyčejná struhadla a máte je uskladněné v šuplíku. Nejenže máte hrubé struhadlo, ale jistě nechybí ani struhadlo jemné.  Ručnímu strouhání už odzvonilo, teď je tu pomocník, který tuto dřinu provede za vás.

Mají k vám přijít známí a kamarádi a stále ještě nemáte připravené občerstvení a chlebíčky? Na to je jednoduchá pomoc, rychle a snadno nastrouháte nejen nahrubo ale i najemno cokoli budete chtít. One Touch KC32 strouhá např. sýr, čokoládu, oříšky a spoustu dalšího. Mezitím co si budete připravovat další suroviny nebo dělat dezert můžete mít už dávno nastrouhané potřeby na chlebíčky, omáčky či na těstoviny.

Strouhač One Touch KC32 se jednoduše obsluhuje pouhým stisknutím tlačítka, skládá se z odnímatelné nádobky s víčkem, kterou můžete strčit i se surovinami do lednice, dále speciální miska jako podstavec na jídelní stůl a v balení také naleznete dvě výměnná struhadla, na jemné a hrubé strouhání. Provoz tohoto strouhače One Touch KC32 je zajištěn čtyřmi tužkovými bateriemi a vydrží tak strouhat až 50 minut.

Při strouhání sýru na jemno se můžete lehce zranit, ale u tohoto výrobku nehrozí nebezpečí poranění a tak už můžete jen strouhat a strouhat bez jakéhokoli úrazu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang