STYL A CHLAD Chladící box Black&Decker BDV212F

Sport a outdoor

Máte rádi výlety v autě s větrem o závod? Slunce pálí a silnice ubíhá pod koly. Výlety do daleké přírody či výlet za mořem je v teplých letních ránech a horkých dnech fyzicky náročný. Máte žízeň a voda je teplá? To se nedý pít. V autě nelze udržet tak snadno tekutiny chladné.  Proto firma Black&Decker přichází s Chladící box Black&Decker BDV212F. Nechybí mu styl a chlad. Jeho černý design může protiřečit ale není to tak.

Chladící box Black&Decker BDV212F je vysoce výkonná chladnička pro vaše tekutiny a potraviny. Je schopná chladit do 4°C. Hodí se zejména na dlouhé cesty do auta. Nejedná se pouze o sezónní použití v létě. Tento chladící box umí udržovat svůj obsah teplý a to až na teplotu 48°C. Tyto maximální a minimální teploty však závisejí na okolní teplotě, tak je tomu u všech termoelektrických chladících boxů.

Chladící box Black&Decker BDV212F má oddělenou mrazničku, která obsahuje misku na led, dále obsahuje postraní kapsy na zip, kapsu na příslušenství a držák na 2 plechovky pití a spořič autobaterie. Jeho design je stylově moderní a velmi mladistvý.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang