Milovníci Sushi, je tu nabídka právě pro vás

Recepty

Ti co ještě pojem Sushi neslyšeli, tak krátce objasním. Sushi je jedno z nejznámějších japonských jídel, základem je hlavně vařená rýže nišiki a speciální octová omáčka sušinoko. Už jenom názvy přísad lákají k ochutnání.

Říká se že základní přísady japonské kuchyně bojují proti stárnutí pleti a vzniku různých onemocnění. To už nemluvím o tom že spousta lidí neodolala a na Sushi si buď rádi zajdou do restaurace nebo si připraví u sebe doma, což je spíše tou mnohem těžší variantou než se na první pohled zdá.

Degustační menu – Sushi vám připraví přímo v centru Prahy, tento dárek je vhodný pro dvě osoby, tak je určitě dobré vzít svého partnera nebo dobrého přítele, určitě nebude litovat a nenechá si takovou příležitost ujít. Na vlastní oči můžete sledovat přípravu nejen Shusi ale i teplé japonské kuchyně. Budete-li si chtít zkusit udělat sushi doma, můžete se nenápadně zeptat kuchaře, jakéže suroviny použil a už si jen pamatovat jak daný pokrm připravoval.

Balíček Degustační menu – Sushi pro dvě osoby zahrnuje: 2x miso polévku, 1x chucka salát, 2x maguro nigiri, 2x saké nigiri, 2x butter fish nigiri, 2x ebi nigiri, 6x tekka maki, 8x california tobiko, 2x hamachi sashimi, 2x sake sashimi a 1x matcha ice cream. Tento balíček je tedy vhodný jak pro ženy i muže a je doporučené si vyčlenit dvě až tři hodiny na toto menu, takže už jen popřejem dobrou chuť.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang