BIO VÝROBKY V NAŠEM OBCHODĚ Susi.cz

Novinky

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás upozornili, že v našem OBCHODĚ S JAPONSKÝM A ORIENTÁLNÍM ZBOŽÍM, Michelská 55, Praha 4 – Michle, 141 00 jsme pro Vás připravili nabídku BIO PRODUKTŮ. Pravidelně Vám budeme přinášet podrobné informace o jednotlivých produktech. Dnes jsme pro Vás vybrali OLEJ Z DÝŇOVÝCH SEMÍNEK.

Když se řekne slovo dýně, mnozí z nás si jistě představí dýňový koláč nebo vydlabaná strašidýlka, ale dýně jsou především dýňová semínka, která jsou velmi bohatá na nutriční hodnoty: vitamín E, vitamín A, zinek a velmi důležité omega 3 a omega 6 mastné kyseliny. 

Dýňový olej  ze semínek je lisován za studena a má krásnou hnědo-zelenou barvu. Klidně ho můžeme zařadit do skupiny nejkvalitnějších olejů. Tento lahodný olej je velmi vhodný do salátů a do různých proteinových nápojů, ale má své využití i v lékařství, protože má výrazné hojivé a sklidňující účinky, pomáhá růstu nehtů a je výborný k ošetření poškozených a namáhaných vlasů. Neobsahuje cholesterol.   

Náš nově vzniklý BIO KOUTEK je určen pro všechny milovníky bio produktů, ale i pro ty, kteří zatím jen kolem bio potravin nesměle přešlapují. 

Tags: novinky

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang