NOVĚ ZŘÍZENÝ ÚČET V EURECH PRO SLOVENSKÉ ZÁKAZNÍKY Susi.cz

Novinky

Vážení a milí zákazníci ze Slovenska,

rádi bychom Vám umožnili pohodlný nákup zboží z našeho internetového obchodu. Jen a jen pro Vás jsme proto zřídili euro účet v ČSOB na Slovensku, takže teď si můžete bez problémů objednat zboží v našem internetovém obchodě www.susi.cz a zaplatit ho v eurech na náš nový euro účet.

!!!   POZOR,   POZOR,   POZOR   !!!

 je velice důležité počkat s platbou na zálohovou fakturu, kterou Vám pošleme e-mailem a platbu poukazovat na účet pod variabilním symbolem, který bude uveden na této zálohové faktuře. Po obdržení platby na náš euro účet, jehož číslo rovněž bude na zálohové faktuře uvedeno, Vám bude zboží zasláno poštou na Vámi uvedenou adresu.  

Poštovné a balné účtujeme na Slovensko standardně 400,- Kč (bude převedeno na eura a připočteno v zálohové faktuře k celkové ceně za zboží).

 Bankovní poplatek platíte pouze vnitrostátní nikoliv mezinárodní.

  Po obdržení Vaší objednávky Vás vždy budeme kontaktovat buď e-mailem nebo telefonicky a veškeré podrobnosti ohledně kompletace a  odeslání zásilky konzultovat s Vámi. Za tímto účelem je proto nutné uvést v objednávce e-mailovou adresu, popř. telefonní číslo.

Přejeme Vám příjemné a pohodlné nakupování a těšíme se na Vaše objednávky.

Tags: novinky

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang