Sušičky ovoce top

Spotřebiče

Máte rádi ovoce? Rádi si občas koupíte usušené banány, švestky, meruňky, jablka a další sušené pochoutky? A co takhle usušit si ovoce přímo ve vaší kuchyni? Sušičky ovoce jsou revolučními vynálezy, se kterými už nebudete muset utrácet zbytečně vysoké částky za pytlík takového ovoce. V těchto moderních přístrojích můžete usušit nejen ovoce, ale spoustu dalších potravin! Kvalita je zaručena díky celosvětově známým výrobcům značek ETA, Gallet, Imetec, Sencor a Zelmer.

Jak sušičky ovoce fungují a k čemu slouží?

Pokud jste příznivci sušeného ovoce, jste tu správně. Sušičky ovoce jemně zahřejí vložené potraviny a postupně odpařují vodu v nich obsaženou. Do sušiček se nevkládají potraviny v celku, ale naporcované. Nedoporučuje se vkládat přezrálé či kazící se potraviny. Aby ovoce během sušení nezhnědlo, je vhodné ho namočit do citronové šťávy s vodou.

Hledáte nejšetrnější přípravu potravin? Již jste ji nalezli – ano, jsou to právě sušičky ovoce. V porovnání s čerstvým stavem hodnota vitamínů klesne pouze o 15%, což je úžasné! Při vaření či dušení ztratíme vitamínů mnohem víc. S těmito sušičkami bude příprava domácích křížal jednoduchá a zábavná.

Jaké funkce sušičky ovoce mohou mít?

Tyto revoluční přístroje pracují velmi klidně a tiše. Velmi jednoduše se obsluhují a udržují. Sušičky ovoce neslouží pouze k usušení ovoce, ale také zeleniny, hub, bylin, květin, ale i masa! Co takhle výborná domácí sušená šunka? Sbíhají se vám sliny? Nám také!

Chcete ušetřit za energii? Sušičky ovoce vám v tom nezabrání, právě naopak, nabízíme ekonomické modely, které spotřebovávají minimum energie. Sušičky ovoce mají několik sušících pater a stupňů výkonu. Usušené potraviny můžete uchovat ve spižírně či špajzce a pochutnat si na nich kdykoli dostanete chuť.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang