Sviťte si celý den a hlavně LEVNĚ

Domácnost a nábytek

Jak moc se u vás doma svítí? Ve většině domácnosti neustále a také podle toho potom vypadá ta spotřeba energie a následně účet za energii. Buďte chytřejší a snažte se ušetřit všude, kde to jen jde.

Představujeme vám LED žárovku LEDEye Bulb VI 9W, má nejen nízkou spotřebu energie, ale také dlouhou životnost oproti jiným žárovkám. Díky nízké teplotě nedochází k extrémnímu zahřívání tepelného zdroje. Ihned po stisknutí tlačítka se žárovka LEDEye Bulb VI 9W zapne, není tu tedy žádná prodleva jako u jiných úsporných žárovek.

Tři klasické žárovky ve vašem lustru představují výkon 120 W. Pokud vezmeme sazbu 4,50 Kč/kWh, pak za hodinu svícení tohoto trojlístku zaplatíte přes 50 haléřů, za rok (při průměrném svícení pět hodin denně) 986 korun. LED žárovky LEDEye si za hodinu provozu řeknou o 7 haléřů. To je za rok svícení 123 Kč. To už je velký rozdíl ve spotřebě, neváhejte a zakupte si žárovky LEDEye co nejdříve, ať už nevyčerpáte ani jeden kilowatt navíc.

Žárovky od výrobce LEDEye jsou také vysoce odolné a vydrží i při případném venkovním využití, neprodukují UV záření, ani neobsahují škodlivé látky a jsou plně recyklovatelné. Dále se mohou využít u stmívačů a na jejich životnost nemá vliv ani časté vypínání či zapínání. Prostě si rozsviťte kdykoli je potřeba.

Podívejte se také na ostatní velice úsporné žárovky LEDEye a vyberte si přesně takové, jaké vám budou vyhovovat. Spotřebu můžete porovnat i s ostatními žárovkami, v nabídce máme i žárovky od značky Verbatim.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang