Svůdně sladká – Čokoláda na tělo

Novinky

S tímhle výrobkem nás nebudou mít partnerské poradny rády. Jenže my pro vás chceme jen to nejlepší, nejoriginálnější a hlavně nejzábavnější! Už si říkáte, že jste se svým miláčkem vyzkoušeli vše? Vy jste snad už malovali čokoládou na jeho tělo? Ne? Ale to je škoda! Je to zábava, je to sexy, a hlavně – existuje tisíce způsobů, jak tuhle čokoládu můžete využít.

Nebojte se, vaše sexy hrátky nebudete muset “rušit” ohříváním čokolády na vaření a následním čekáním na její vychladnutí. My vám nabízíme čokoládu na tělo již připravenou k okamžitému použití! Z tuby elegantně vyltačíte požadované množství čokolády a s přiloženým štětečkem můžete ihned začít tvořit vaše dílo. Že se vám nelíbí? Není problém, partnerka/partner určitě nebude proti, když z ní/něho nepovedený výtvor slížete do posledního kousku. Otázkou však je, zda vám zbude ještě čas na vytvoření nového obrázku.

Můžete psát, můžete kreslit, můžete experimentovat dle své bujné fantazie kde se vám jen zlíbí. Nezapomínejte však na “řádný” úklid : )

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang