Tak trochu jiný smajlík – travnatá hlava

Dílna, stavba a zahrada

Není žlutý, přesto se na vás může mračit nebo smát a ještě z něj rostou nádherné zelené vlásky. Ne to není obyčejný smajlík. To je travnatá hlava. Že nevíte, o co jde? Vůbec nevadí. My vám ji dnes představíme. A co víc, můžete jí mít i u vás doma, stačí několik kliků vaší myší.

Mít za oknem květináč s okrasnou rostlinou je jistě bezva. Mít za oknem hlavu s trávou namísto vlasů, to zní podstatně lépe. Nebo si myslíte, že travnaté hlavě by lépe svědčil vás pracovní stůl? A jaký motiv obličeje si vyberete? Otázek na zodpovězení je spousta. Když si ovšem domů pořídíte tuhle šikovnou vychytávku, rázem na všechny odpovíte ano a pouze u jedné hlavy rozhodně nezůstane.

Travnatá hlava je vlastně (ne)obyčejný květináč s ksichtíkem, který budete mít na výběr. Pár dní ho stačí zalévat a už se objeví první vlásky v podobě krásně zelené a zdravé trávy. Vlásky budou postupně dorůstat a vy se rázem můžete vžít do role kadeřníka a svůj neobvyklý smajlík z hlíny pekně zkrášlit dle libosti. S travnatou hlavou si užijete hodně zábavy ať už jste velcí nebo malí.

Nejen travnatá hlava patří mezi žádané zboží z naší nabídky tzv. hitovek. Podívejte se do ní a sami se přesvědčte o tom, kolik zábavy si můžete užít s produkty, o kterých jste možná dosud ani neslyšeli.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang