Tam, kde se snoubí užitečnost s luxusem

Spotřebiče

Nerozhodujte se již mezi užitkem a designem. Společnost Whirlpool Vám přináší spojení užitečnosti a luxusu v jednom. Trouba vest. Whirlpool AKZ 475/02 IX z řady Progressive totiž vyniká vysoce kvalitním materiálem a spoustou praktických funkcí, které Vám zpříjemní čas strávený v kuchyni a navíc Vás pohladí na duši svým vzhledem.

Kromě standardích funkcí, které jsou u těchto produktů typické Vás jistě potěší gril ve spojení s ventilátorem, který dokonale nahrazuje otočný gril a je tak vhodný pro pečení velkých kusů masa. Pro grilování minutek a menších kousků masa lze využít poze gril, kde si jako přílohu můžete připravit například i vynikající topinky.

Pro udržení jídla v teple, je k dispozici nízkoteplotní duální funkce, která nabízí tepolotu 35°C nebo 60°C. Teplota 35°C je vhodná například pro rozmrazování či kynutí těsta. Při teplotě 60°C Vám Trouba vest. Whirlpool AKZ 475/02 IX udrží jídlo teplé až 10 hodin. Přehled o těchto funkcích Vám usnadní elektronická kontrola času i teploty. Dále jsou, pro bezpečí Vás a Vašeho okolí, dvířka vybaveny chlazením a celá trouba potom dětskou pojistkou.

Nedílnou součástí Trouby vest. Whirlpool AKZ 475/02 IX je osvětlení, které umožňuje kontrolovat průběh přípravy pokrmů pohledem dovnitř skrz dvířka. Tím, že je neotvíráte,
se tak zbytečně nesnižuje vnitřní teplota a šteří se tedy energie a jídlo není zbytečně vystavováno teplotním výkyvům. Nerezové provedení s úpravou povrchu proti otiskům prstů je potom už jen třešnička na dortu.

Doplňte si řadu Proggressive od Whirlpool i o další spotřebiče!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang