TAROTOVÉ KARTY PROMLUVILY Nejnovější řada parfémů Dolce Gabbana

Novinky

Již delší dobu vám nabízíme novinku na trhu s parfémy, kolekci Dolce Gabbana Anthology. Tato kolekce vtrhla do obchodů s obrovskou silou a vášní. Dolce Gabbana představuje novou kolekci s neobyčejným a přirozeným luxusem. Nabízíme vám kompletní řadu těchto parfémů a to ihned. Nový parfém můžete mít za deset minut! Nechte se uchvátit jednou z originálních vůní, všechny jsou osobité a všechny jsou Dolce Gabbana.

Dolce Gabbana nedávno uvedli novou kolekci parfémů Dolce Gabbana Anthology, podporovanou vášní a krásou. Kolekce pěti různých vůní je velmi osobitá a každá z nich má za sebou krásnou, slavnou a sexy postavu z úspěšného světa. Pět různých vůní pochází od pěti různých tarotových karet. Slavné duo módních návrhářů DG rozhodilo karty na stůl a k nim vytvořili vůně. Každá z těchto důkladně vybraných karet vám napoví, která vůně je ta nejlepší pro vás.

Parfém Dolce Gabbana 1-LE BATELEUR EdT, 100ml La Bateleur znamená v tarotu kouzelník. Tato vůně je symbolem ženy, jež má srdce na dlani, je svůdná a romantická duše.  Parfém obsahuje exotické výtažky z rostlin jako je vetiver, oliban, které doplňuje bílý cedr lístky z břízy a vodní tóny. Tváří této vůně je Tyson Ballou. Vůně svého nositele uvede do role dokonalého svůdníka.

Parfém Dolce Gabbana 3-LIMPERATRICE EdT, 100ml Tato tarotová karta na sobě nese císařovnu. Je to karta, která zobrazuje ženu mocnou se silnou osobností. Jak už císařovna napovídá, je to vůně přitažlivá, plná energie, která oslní svým charisma. Patronkou císařovny je stejně oslňující Naomi Campbell. Flakonek skrývá extrakty z růžového pepře, vodního melounu, bramboříku, citrusového a santalového dřeva a tasky kiwi a rebarbory. S tímto parfémem se stanete vlivnou císařovnou.

Parfém Dolce Gabbana 6-LAMOUREUX EdT Tester, 100ml Karta ukazuje milence. Vystihuje neodolatelnou ženu, která je cílevědomá. Ví, co chce a ví, jak toho dosáhnout. Je to žena, která přitahuje pozornost, je provokativní a ženská. Nebo muž, který se nebojí budoucnosti, zná své cíle a jde za nimi. Tváří tohoto parému je Noah Mills. Milenecké je i složení. Růžový pepř se pojí s kosatcem, bergamot, bobule z jalovce a také pižmo.

Parfém Dolce Gabbana 10-LA ROUE DLF EdT, 100ml Kolo štěstí je znovu tady. Karta, která inspirovala DG, k této vůni zobrazila kolo štěstěny. Tato karta znamená štěstí, ale zároveň změnu. Je stvořená pro ženy dobrodružné, odvážné, které mají rádi adrenalin a risk, nebojí se bojovat vabank. Parfém si vzala pod svá hravá křídla česká a světová topmodelka Eva Herzigová. Přivoňte si a staňte se hráčem nebo jen hravou kočičkou.

Parfém Dolce Gabbana 18-LA LUNE EdT, 100ml Záhadná karta v tarotu přináší záhadnou vůni DG pro ženy zasněné s volnou duší. Je to vůně jemná, vzdušná a volná. Hlavní složky tvoří růže, lilie, jablko, mošus a santalové dřevo. Tajrmnou a azsněnou vůni předvádí jemná blondýnka Claudia Schiffer.

Všechny parfémy jsou k dispozici na našem skladě a je možné je zakoupit kdykoli. Při osobním odběru od Nás obdržíte originální tašku Dolce&Gabbana, do které Vám parfém dáme tak, jako by jste produkt kupovali v parfumérii.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang