Tažná lana top

Auto-moto

Jak jistě všichni víme, povinná výbava by neměla chybět v žádném automobilu ani motocyklu. Pokud jste zodpovědným řidičem, zajisté tyto pokyny dodržujete. Kromě povinné výbavy existují ale další věci, které je vhodné v autě mít. Tažná lana – nikterak velká investice, avšak obrovská výhoda a úspora času i peněz! V této kategorii nabízíme tažná lana značky Compass – kvalita je tedy opravdu zaručena a není se čeho obávat.

Jaká tažná lana nabízíme?

Pouze u povinné výbavy by zodpovědný řidič neměl nikdy zůstávat. V autech by se měly vozit i další praktické věci pro každý případ a tažná lana mezi ně zajisté patří. Představte si, že jedete na důležitou schůzku, ale bohužel zapadnete. Kolemjedoucí by vás ochotně vytáhl, ale ani jeden nemáte lano a vy tak musíte zavolat jinou pomoc. Není to k vzteku? Utratíte daleko větší peníz, než za lano, budete se nervovat a schůzku stejně nestihnete. Po takové zkušenosti si už před žádnou cestou nezapomenete zkontrolovat, zda máte s sebou tažné lano, co říkáte? Lano zabere minimum místa a vy budete mnohonásobně víc v klidu.

Jaké vlastnosti tažná lana mohou mít?

Nabízíme tažná lana buď s kolíkem, nebo s karabinami. Doporučujeme lana s karabinami, jejichž použití je jednodušší a pohodlnější. Tažná lana jsou určena k vlečení motorových vozidel do okamžité hmotnosti 1800kg, 2200kg, 3000kg a 5000kg. Lana mohou být zakončena háky z kovu a vybavena červeným praporkem. Nabízíme tažná lana dlouhá 3,6 – 4 metry vyrobena z kvalitního a odolného materiálu.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang