Kupte si televizi od Samsungu, vrátí vám peníze

TV, foto, audio-video

Před Vánoci jistě i vy přemýšlíte, čím obdarovat své blízké. Pro mnohé to ovšem znamená, ždímat svou kapsu do poslední koruny a mít z toho akorát tak nervy. A mnozí obchodníci vás v tomto konání rádi podpoří. Ne však my! Ve spolupráci se společností Samsung si vám dovolujeme oznámit start akce, která bude mít za následek spokojené tváře vašich nejbližších a také těch vašich. Je to jednoduché: nakupujte více, utrácejte méně!

Rádi bychom vám dnes představili velkou akci společnosti Samsung, která se týká jejich LED televizorů řady 6000, 7000 a 8000.  Akce probíhá jako tzv. “cashback“. Pro vás to znamená, že si u nás zakoupíte LED televizor Samsung, zaregistrujete se na stránce společnosti Samusung a dostanete zpět část peněz!

Akce probíhá od 6. listopadu do 6. prosince 2009!

Při koupi LED televizoru Samsung modelové řady 6000, 7000 či 8000 naleznete v jeho balení voucher v nominální hodnotě 2000, 3000 či 4000 korun. Voucher si jendoduše zaregistrujete přímo na stránkách společnosti Samsung či jej zašlete poštou na adresu uvedenou na voucheru.

Finanční prostředky vyplatí Samsung po schválení registrace přímo koncovému zákazníkovi na jeho bankovní účet do 5 pracovních dnů, přičemž na schválení registrace má Samsung až 30 dní. Upozorňujeme že poslední datum registrace či zaslání poštou je 6.12.2009. V případě že by nebyl voucher přibalen k televizi, kontaktujte, prosím, obchodní oddělení společnosti Samsung. Voucher vám bude zaslán poštou.

Podrobná pravdla této akce naleznete na této adrese.

LED-TV od společnosti Samsung přináší na trh televizorů skvělý tenký design, úžasný výkon a technologii budoucnosti. Vyberte si z naší nabídky LED televizorů Samsung a získejte zpátky peníze! Nezapomeňtě, akce trvá do 6.12.2009!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang