Teplé nápoje po celý den s USB ohřívačem Gadgets

Spotřebiče

Trávíte většinu svého času u počítače, ať už je to kvůli zaměstnání, projektu do školy, práci na diplomové práci nebo jste například vášnivým hráčem počítačových her? Jinými slovy tedy potřebujete udržet pozornost dlouho do noci.

Většina lidí si pomáhá rozmanitými prostředky, ale mezi nejčastěji používané patří různé druhy kávových nápojů či čajů. Určitě však znáte ten pocit, když se na delší dobu ponoříte do práce a nepodaří se Vám dlouhé minuty odtrhnout oči od monitoru a postupem času se stává z příjemně teplého nápoje jen studená břečka.

USB ohřívač nápojů je tu, aby Vám pomohl s tímto nemilým problémem. Jediné, co pro to musíte udělat, je zastrčit tento kouzelný a skladný ohřívač do USB portu. Nyní však můžete namítnout, že u svého počítače nemáte dostatek USB vstupů již teď a takový luxus jako další USB zařízení si nemůžete dovolit.

I pro tuto přípomínku má firma Gadgets odpověď. Tento ohřívač slouží i jako USB hub, neboť na něm naleznete další 4 konektory, jinými slovy toto zařízení nalezne uplatnění, i když zrovna neholdujete popíjení šálku čaje.

V tuto chvíli se však vrátíme k hlavní funkci našeho ohřívače. Udrží ve Vašem hrnku teplotu maximálně 60 °C, tedy nehrozí, že se spálíte. Pokud by přesto byla tato teplota pro Vás příliš vysoká, můžete jedním zmáčknutím tlačitka ohřívač vypnout.

Závěrem již lze snad jen dodat: v případě, že se rozhodnete někomu věnovat USB ohřívač firmy Gadgets jako dárek, určitě nemůžete nikoho urazit, neboť je zcela praktický pro jakéhokoliv uživatele PC. Pokud však sháníte něco jiného, určitě neváhejte navštívit naši sekci Hitovky.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang