Teplo přímo u Vás doma

Domácnost a nábytek

Chcete zbavit Vaše tělo nečistot? Trpíte častými ekzémy, akné, lupénkou? Jednou z nejúčinnějších metod léčby je napařování kůže. Avšak veřejné sauny jsou velmi drahé a je nepříjemné se mačkat spolu s cizími lidmi. Máme tu pro skvělou příležitost pro domácí relax.

V zimním období infrasaunu Marimex Classic 2001 obzvláště využijí milovnici tepla. Infrasauna je vyrobena z kvalitního dřeva kanadského jedlovce a vybavena 8 karbonovými topnými tělesy, která mají delší životnost a lidské tělo dokážou rovnoměrněji prohřát. Účinky infračerveného tepelného systému jsou velice blahodárné. Oceníte také nízkou spotřebu elektrické energie.

Výhodou infrasauna Classic 2001 je její kapacita pro dvě osoby. Už žádný stísněný prostor, nyní si saunu užijete i s vaším přítelem. Na první pohled zaujme jako krásný doplněk vnitřních prostor. Zaujme Vás také i výhled díky prosklené čelní stěně 6 mm vyrobené z pískového tvrzeného skla. Díky zabudovanému světlu si čas strávený v sauně můžete zpříjemnit čtením knížky, popřípadě milovníci hudby rádi využijí rádio a MP3 přehravač s dálkovým ovladačem pro maximální pohodlí. Pro určení teploty je zde zabudovaný teploměr.

Infrasauny Marimex se pyšní certifikací FSC, která znamená záruku, že nákupem daného zboží podporujete lesní hospodaření šetrné k přírodě a místním lidem. Proto neváhejte a užijte si tepla přímo u Vás doma.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang