Tip na to, jak získat maximum vitamínů s minimem námahy

Spotřebiče

Jste milovníkem čehokoli ovocného a rádi si hlídáte přísun vitamínů? Takovou vitamínovou bombou jsou různé ovocné šťávy. Nemáme ale na mysli, ty kupované v obchodě, co mnohdy kolem vitamínů jen prošli. Myslíme opravdu čerstvé a poctivé ovocné šťávy, které si můžete nyní jednoduše a pohodlně vyrobit přímo u Vás doma!

Co je k tomu potřeba? Hodně ovoce, které máte rádi a odšťavňovač Philips HR 1861. A proč zrovna tento model? Jeho velkou předností je především mimořádně velká plnící hubice. Bez problémů se do ni vejde například celé jablko. Vy jste tak ušetřeni zbytečného a zdlouhavého krájení na malé kousky, při kterém skončí více šťávy na prkénku než ve skleničce. Dostatečně velká je i kapacita nádoby na dužninu, jež bez problému pojme až 2 litry dužniny. Džbán na šťávu má kapacitu 1,5 litru. Díky tomuto získáte více šťávy najednou a  ani kapka té dobroty nepřijde nazmar!

Pro zpracování různých druhů ovoce a zeleniny nabízí odšťavňovač Philips HR 1861 více rychlostí. Kvalitně tak vymačkáte jak tvrdé, tak i měkké druhy.  Odšťavňovač navíc může dosáhnout výkonu až 700W, se kterým bude šťáva vymačkaná během okamžiku.

Odšťavňovač Philips HR 1861 v provedení z anodizovaného hliníku a mikrosítkem z nerezové oceli Vám navíc v kuchyni nadělá i parádu. Kartáčovaný hliník, ve spojení s černými prvky totiž vypadá opravdu velmi elegantně. Takové vzezření mu hlavně nekazí povalující se šňůra všude kolem, odšťavňovač je totiž vybaven úložným prostorem pro šňůru. Velmi příjemnou zprávou pro Vás jistě bude, že všechny části lze mýt v myčce! S tímto odšťavňovačem značky Philips Vám opravdu již nic nebrání vychutnat si vitamíny do poslední kapky!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang