Tohle prostě nemůžeme nechat bez povšimnutí

TV, foto, audio-video

Nemusíte být malým dítkem, abyste si tuhle věc zamilovali! Různými plyšáky a hračkami mnohdy obdarováváme i dospěláky. Tak doufáme, že tuhle hračku nebudete potají krást svým dětem z pokojíčku! Není to totiž jen tak ledajaký plyšák…

Toby V2 od značky Topcom totiž spojuje kouzelného plyšáka a MP3 přehrávač! Toby V2 je vybaven interní 512 MB pamětí a díky USB portu můžete nahrát spoustu oblíbených písniček svých dětí. MP3 přehrávač podporuje formát WMA a MP3, Vaše dítko má tak před sebou spoustu hodin hraní, hudby a zábavy!

Tak, písničky máme nahrané, teď jen stačí udělat ratolesti rychlokurs ovládání, které je skutečně jednoduché a intuitivní. Toby V2 má ovládací prvky umístěny v ouškách, nohách a rukách. Tak prosím, hlavně svým dětem nehubujte, že pořád plyšáka tahají za uši :-). Pokud už bude hudby dosti, nebo to situace neumožňuje, je možné si s Tobym hrát jako s normálním plyšákem bez zvuku. Uvnitř hračky je umístěn vypínač, díky kterému jednoduše zamezíte jakýmkoli zvukům.

Toby V2 není žádným mrňousem, je cca 40 cm vysoký a jeho zdrojem jsou alkalické baterie typu AA, v případě delší cesty nebo dovolené, tedy nezapomeňte na náhradní! V případě nutnosti lze pokožku Tobyho i vyprat! Jak to tak vypadá, měli byste se připravit na dalšího nového člena ve Vaší rodině!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang