Topinkovače top

Spotřebiče

Rádi si každý den dopřáváte lahodnou snídaní? Představujete si pod vydatnou snídaní mimo jiné křupavé topinky? S našimi topinkovači si uděláte výbornou pochoutku během pár minut. Proč vstávat dřív kvůli dlouhé přípravě ranního pokrmu? Raději si přispěte, hoďte chleba do topinkovače a je to! Topinkovače je možno zakoupit od kvalitních výrobců značek Zanussi, BOSCH, Braun, Tefal a dalších.

K čemu topinkovače slouží?

Pokud se v kuchyni rádi rozmazlujete, nezbytným pomocníkem ve vaší domácnosti by zajisté měl být topinkovač. Stačí do topinkovače vložit plátky chleba, chvilku počkat a křupavá pochoutka je na světě! Jak se vám líbí představa rozteklého sýra na křupavém plátku chleba? Sbíhají se vám sliny? Pokud si nechcete topinky složitě připravovat na pánvi, kam navíc musíte přidat nezdravý olej, topinkovače jsou pro vás správná volba.

Jaké funkce topinkovače mohou mít?

Rozhodli jste se pořídit nového pomocníka a chcete být informováni, s jakými funkcemi se dají topinkovače zakoupit?

Naše moderní topinkovače jsou spojením atraktivního designu a moderní technologie. Odnímatelná přihrádka na drobky a tepelně izolovaný plášť by měl být samozřejmostí. Některé modernější topinkovače mohou mít i širší využití. Potřebujete rozmrazit nebo přihřát nějaké pečivo? Pak vás jistě potěší funkce rozmrazování a přihřívání se zabudovanými kontrolkami. K tomu může sloužit například odnímatelný nástavec pro rozpékání pečiva, který při potřebě jednoduše připevníte nad topinkovač.

Protiskluzová úprava a plynule regulovatelný termostat zaručují bezpečnost provozu. Za zmínku také stojí topinkovače z jodizovaného hliníku, který zaručuje trvale lesklý vzhled a trvanlivost.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang