Trocha elegance do Vaší kuchyně

Spotřebiče

Nemusíte být zrovna nijak zvlášť usedlí, abyste si do kuchyně pořídili tento kousek. Právě naopak! I tu nejmodernější kuchyň, můžete ozvláštnit spotřebičem v tradičním (netradičním) stylu! Kvalitních věcí se skvělým designem není doma nikdy dost a tak se pojďte na jeden z nich podívat blíže…

Jedním takovým kouskem, který právě vyniká originálním designem a je navíc podtržen spolehlivostí je rychlovarná konvice DeLonghi KBO 2001.R Icona červená. Italská značka DeLonghi je známá svou schopností spojit ve svých výrobcích prvotřídní kvalitu, originální styl a nové technologie. Pokud právě tohle ve své kuchyni postrádáte, právě jste našli jednu z možností, jak tento nedostatek napravit.

Tahle červená krasavice od značky DeLonghi si Vás získá díky kombinaci unikátního červeného lesklého povrchu s chromovými detaily, navíc doplněné o osvětlený ukazatel vody. Vaše kuchyně nemusí být zrovna sladěná do červené barvy, a přesto bude do kuchyně určitě zapadat. Objem nabízí ohřátí až 1,7 litrů vody, což bohatě stačí k obsluze větší rodiny či nečekané návštěvy!

Rychlovarná konvice DeLonghi KBO 2001.R Icona červená má základnu otočnou o 360°, takže ji lze snadno umístit přesně tak, jak potřebujete a navíc díky možnosti úschovy kabelu, bude její okolí vždycky pěkně upravené a uklizené. Voda je ohřívaná pomocí ukryté topné spirály v plochém dnu a pro kvalitu vodu je konvice vybavená vyjímatelným odvápňovacím filtrem.

V DeLonghi myslí ale také i na bezpečnost. Proto je rychlovarná konvice DeLonghi KBO 2001.R Icona červená také vybavena trojitou ochranou. Co to vlastně znamená? Konvice se automaticky vypne při dosažení bodu varu, ale také se automaticky vypne i při přehřátí. A navíc také dojde k vypnutí při nesprávném umístění konvice, kdy není zcela na svém místě. V rámci bezpečnosti lze také zmínit protiskluzové nožičky.

Pokud zrovna nejste milovníkem těch výstřednějších kousků, kterým konvice DeLonghi KBO 2001.R Icona červená, bezpochyby je, jistě si vyberete z naší nabídky poněkud střídmějších modelů rychlovarných konvic. Vybere si určitě každý!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang