Ucpaný odpad? Ta prokletá rybka v něm zase uvízla

Domácnost a nábytek

Ucpaný odpad není určitě nic příjemného, ovšem je-li ucpaný naší roztomilou rybičkou, na vaší tváří spíše než vrásky stresu vykouzlí milý úsměv. Rybka nezbednice z nabídky našeho internetového obchodu Nakupka.cz ráda nahlíží do vašeho odpadu ať už v kuchyňském dřezu nebo při koupání ve vaně a co víc, díky ní vám voda nikam neuteče. Rybka nezbednice však umí poslouchat na slovo a tak ji stačí vytáhnout za ocas a voda odteče tam kam má.

Zaseknutá rybka je další z řady moderních věciček do domácnosti, které váš domov osvěží neotřelými nápady a designem. Klasickým špuntům do výlevky odzvonilo. Proč se koukat na nevzhledné gumové ucpávátka, když na stejném principu může fungovat třeba i rybí ocas? Oceníte ho vy v kuchyni, vaše děti v koupelně. Jeho design je stavěn přesně pro potřeby moderního hravého člověka, který se nespokojí s obyčejností. Univerzální velikost rybky pasuje do všech standardních výlevek ve vanách, dřezech či umyvadlech a všude tam můžete rybičku také mít.

Nejen do domácností, ale pro nejrůznější potřeby a činnosti slouží naše nabídka moderních hraček, ptákovin a srandiček, které pro vás nabízíme. Nechte se inspirovat a vyberte si z ní ještě dnes.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang