Udělejte dětem zmrzlinu s veselými postavičkami od Disneyho

Spotřebiče

Milují Vaše děti zmrlinu? Dopřejte jim pořádnou porci této osvěžující pochoutky vyrobenou ve zmrzlinovači Ariete Disney 645. Tento zmrzlinovač má originální design s postavičkami z Disneyho pohádek, který si Vaše děti určitě ihned oblíbí. Zmrzlina se doporučuje při zánětech hrdla a ústní dutiny, při nechutenství a potížích s polykáním. Mléko ve zmrzlině je zdrojem vápníku a bílkovin a pokud si namícháte ovocnou zmrzlinu, tak i zdrojem mnohých vitamínů.

Kapacita nádoby zmrzlinovače Ariete Disney 645 je dostačující pro celou rodinu. Výroba zmrzliny trvá jenom 20 – 30 minut, středovým krytem můžete přidat v poslední fázi zmrazování další extra ingredience, jako jsou oříšky, kousky čokolády nebo vločky. Výhodou je jednoduché čištění a možnost přenosu nádoby. K výrobku dostanete zdarma 15 receptů na zmrzlinové krémy, které potom můžete upravit podle svého.
Originální zmrzlinovač Ariete Disney 645 připraví rychle zmrzlinu ve velkém množství, tak můžete pohostit celou rodinu nebo návštěvu. Pokud pořádáte narozeninovou oslavu pro Vaše děti je tento zmrzlinovač ideální pro přichystání párty na kterou jentak nezapomenou!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang