Udělejte si z bazénu volejbalový kurt

Sport a outdoor

Léto je v plném proudu, každý se těší na to, až se položí do napuštěného bazénu a bude si tam nerušeně relaxovat. Co si ale budeme povídat, i taková pohodička se může člověku zprotivit a může se začít trošku nudit. My pro Vás máme tip na zábavu, která Vás bude bavit zaručeně i v tom největším pařáku!

Spousta z nás miluje volejbal, ať už klasický nebo beach, ale což takhle zkusit letní verzi přímo ve Vašem bazénu na zahradě s Volejbal vodní Marimex? Pokud Váš bazén splňuje rozměry, aby se tam vešel volejbal o délce 241 cm a šířce šířka: 61 cm, tak nevidíme jediný problém, proč si třeba i ve 30°C  horku neužít tuto oblíbenou hru. Spousta legrace a přitom ani kapka potu na čele, to je to, co Vám zaručí Volejbal vodní Marimex.

Ať už patříte mezi tzv. kachny, ktreré dokáží ve vodě strávit celý den nebo k těm, kteří vodu tolik nemusí a jdou se občas jen tak smočit, tak si zaručeně Volejbal vodní Marimex oblíbíte! Jak je to jednoduché, stačí jen nafouknout síť, hodit do vody, popadnout míč a hurá na věc! Tak přejeme příjemnou zázabu a spoustu úspěšných „zápasů“.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang