Průmyslový vysavač Einhell

Spotřebiče

Máte v garáži a před vchodem do domu nepořádek? Nejen prach, ale i sníh? Nejsnadnější by bylo všechno hodit do jednoho pytle a víc se o to nezajímat. Můžete buď všechnu nečistotu zamést na smetáček a nebo lehčí varianta, vše vysát do jednoho kotlíku.

Průmyslový vysavač

Průmyslový vysavač je typ vysavače navržený pro náročnější úkoly a prostory, ve kterých se vyskytuje větší množství nečistot, prachu a odpadků než běžně v domácnostech. Tyto vysavače mají obvykle větší sací sílu, robustnější konstrukci a vyšší kapacitu pro shromažďování nečistot.

Hlavní rysy průmyslových vysavačů zahrnují:

 1. Vyšší sací sílu: Průmyslové vysavače mají obvykle silnější motory, které umožňují efektivnější odsávání větších částic a prachu.
 2. Větší kapacitu: Tyto vysavače mají větší nádobu nebo sací pytel, což umožňuje shromažďovat větší objem odpadků a nečistot bez častého vyprazdňování.
 3. Odolná konstrukce: Jsou vyrobeny z odolnějších materiálů, které jsou schopny snést větší míru opotřebení a fyzického zatížení, což je důležité v průmyslovém prostředí.
 4. Různé typy filtrů: Mnoho průmyslových vysavačů je vybaveno speciálními filtry, které zabraňují vypouštění nebezpečných látek zpět do vzduchu. Tyto filtry mohou zahrnovat HEPA filtry nebo filtry na tekutiny.
 5. Různé konfigurace: Existují různé konfigurace průmyslových vysavačů, včetně mobilních jednotek na kolečkách, stacionárních systémů zabudovaných do průmyslových zařízení a centrálních odsavačů pro rozsáhlé prostory.

Průmyslové vysavače se často používají v různých odvětvích, jako jsou stavebnictví, výroba, úklid průmyslových hal, dílen, skladišť a dalších míst, kde je třeba efektivně odstraňovat větší množství nečistot a odpadků.

Průmyslové vysavače Einhell

Společnost Einhell je známým výrobcem elektrických nářadí a zařízení pro domácnosti, dílny a zahradu. Mezi jejich výrobky patří také různé typy vysavačů, včetně průmyslových vysavačů. Pokud se chystáte pořídit si průmyslový vysavač od firmy Einhell, zde je několik důvodů::

 1. Kvalita: Einhell je známý svou kvalitní výrobou nářadí a zařízení. Průmyslové vysavače od této společnosti by měly být navrženy s důrazem na kvalitu, odolnost a dlouhou životnost.
 2. Výbava: Einhell obvykle nabízí různé modely průmyslových vysavačů s různými funkcemi a výbavou, která může splňovat různé potřeby a úkoly.
 3. Sací výkon: Vysoký sací výkon je klíčový pro efektivní odstranění nečistot z průmyslových prostorů. Einhell by měl nabízet průmyslové vysavače s dostatečně silným motorem a sacím výkonem.
 4. Různé aplikace: Průmyslové vysavače od Einhell by měly být vhodné pro různé typy nečistot a prostředí, včetně dílen, stavebních prací, úklidu průmyslových hal a podobně.
 5. Filtrační systémy: Moderní průmyslové vysavače by měly být vybaveny efektivními filtračními systémy, které zachytí jemné částice prachu a alergeny, což může přispět k lepší kvalitě vzduchu v okolí.
 6. Náhradní díly a servis: Výhodou výběru výrobků od renomované společnosti jako Einhell je často také dobrá dostupnost náhradních dílů a kvalitní servisní podpora.

Před nákupem byste měli provést důkladný průzkum a zvážit vaše konkrétní potřeby, velikost prostoru, typy nečistot, které budete čistit, a další faktory, které vám pomohou vybrat ten správný model průmyslového vysavače od firmy Einhell.

Recenze Einhell RT-VC 1525 SA

V dílně, v garáži, venku, do auta, prostě všude potřebný vysavač Einhell RT-VC 1525 SA Red. Ať už chcete vysát v dílně zbylé piliny ze dřeva, v autě štěrk z bot, před barákem krapet zbylého sněhu, prostě si stačí vzít na nečistoty Einhell RT-VC 1525 SA Red a za chvíli je vše vysáté.

Tento dílenský vysavač je vhodný nejen na mokré vysávání, ale i na suché. Výkon vysavače je snadno regulovatelný díky pohodlné regulaci přímo na rukojeti. Disponuje výkonným a tichým motorem zaručujícím maximální příkon až 800 Wattů. Vysávání pro vás už nebude náročnou a zdlouhavou záležitostí. Einhell RT-VC 1525 SA Red je vybaven pevnou ocelovou trubicí a sací hadicí o optimální délce pro snadné držení i manipulaci. Moderní přístroj navíc nabízí speciálně navržený štěrbinový adaptér, díky němuž se dostanete i do těžko dostupných míst a zákoutí. Praktický vysavač nabízí objemnou ocelovou nádrž na prach i tekutiny. Stylový vysavač v moderním designu snadno uložíte do skříně či šatny. Hlasitost přístroje je 75 dB.

V příslušenství naleznete nejen štěrbinový adaptér, hubici na tvrdé podlahy, ale také plochý adaptér a pěnový filtr pro mokré vysávání. Objem nádoby u vysavače Einhell RT-VC 1525 SA Red je 25 litrů, není tak zapotřebí během vysávání vyprazdňovat nádobu, ale vyčistit ji až po celém úklidu.

Pořízení průmyslového vysavače, jako je Einhell RT-VC 1525 SA, by mohlo být pro vás užitečné z několika důvodů:

 1. Efektivní čištění: Průmyslové vysavače mají větší sací sílu než běžné domácí vysavače, což znamená, že mohou efektivněji odstranit různé druhy nečistot, jako je prach, piliny, třísky, mokrý odpad a další, zejména v náročných průmyslových prostředích.
 2. Zvýšení produktivity: Průmyslové vysavače vám umožní rychleji a efektivněji provést úklid větších ploch nebo objemných prostorů, což může zvýšit produktivitu a šetřit čas ve srovnání s ručním úklidem.
 3. Ochrana zdraví: Pokud pracujete v prostředí s velkým množstvím prachu, třísek nebo nečistot, průmyslový vysavač může pomoci snížit vystavení těchto látek a tím i riziko respiračních onemocnění a alergií.
 4. Dlouhá životnost zařízení: Průmyslový vysavač může chránit zařízení, stroje a nářadí před prachem a nečistotami, což může prodloužit jejich životnost a zlepšit výkon.
 5. Bezpečnost: Odstranění nečistot z pracovního prostoru může zvýšit bezpečnost pracovníků tím, že snižuje riziko uklouznutí nebo jiných nehod způsobených sklouznutím na mokrých nebo zašpiněných površích.
 6. Víceúčelovost: Některé průmyslové vysavače, včetně Einhell RT-VC 1525 SA, mohou být vhodné pro mokré i suché čištění, což znamená, že jsou schopny čistit různé typy povrchů a zvládat různé úkoly.
 7. Důkladný úklid: Vzhledem k většímu objemu nádob nebo pytlů můžete provádět důkladný úklid bez častého vyprazdňování.

Pokud se jedná o místo s vysokým objemem nečistot a potřebou častého a důkladného úklidu, průmyslový vysavač může být cenným nástrojem, který vám pomůže udržet čistotu, produktivitu a bezpečnost.

Takže, stačí pustit se do úklidu a za chvíli budete mít vše hotové, nic vás nezastaví, ani prach, ani voda, vše bude ve chvíli v nádobě vysavače Einhell RT-VC 1525 SA Red a to bez větší námahy.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang